5

فرقه ای به نام مدادرنگی

  • کد خبر : 1428
  • ۰۴ خرداد ۱۳۹۲ - ۸:۰۰

فرقه ای انحرافی به نام “مداد رنگی” که در یکی از شهرستانهای اصفهان شکل گرفته است برای گسترش دامنه فعالیت خود در سطح استان و در مرحله بعد گسترش در سطح کشور برنامه‌ریزی می‌کند. اعضای شرکت کننده در جلسات مداد رنگی می توانند از لحاظ شرعی به دستورات، قران، تورات و انجیل عمل کنند! و […]

فرقه ای انحرافی به نام “مداد رنگی” که در یکی از شهرستانهای اصفهان شکل گرفته است برای گسترش دامنه فعالیت خود در سطح استان و در مرحله بعد گسترش در سطح کشور برنامه‌ریزی می‌کند.

اعضای شرکت کننده در جلسات مداد رنگی می توانند از لحاظ شرعی به دستورات، قران، تورات و انجیل عمل کنند! و هر سه کتاب کنونی را الهی و در یک سطح بدانند! عمل به هریک از آن سه اطاعت از خداوند محسوب می شود!

در خصوص اعمال فرقه گرایانه، وقتی بحث و گفتگو در خصوص فرقه باشد، دیگر نباید هیچ حد و مرزی برای آن در نظر گرفت، به همه جا رخنه می کنند از نزدیکترین افراد به ما تا شاید خیلی دورتر از اینجا، اما مهم این است که وقتی ما را دعوت به اعمال فرقه گرایانه می کنند، اصلا متوجه نشوی که چه کلاه گشادی بر سرت می گذارند.

خوب ظاهرا این یک دوست که داره تجربیات شخصی خودش را با تو قسمت می کنه، و اصلا هیچ منظور خاصی هم نداره همه را هم دوست داره، عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست، و من خسته که از بد حادثه به صورت فطری بدنبال معنویت هستم تا بیایم به خود بجنبم در منجلاب فرقه گرایی غرق شده ام، و چه سخت است رهایی از این بندهای آلوده به هزار حیله و نیرنگ، این “قبیله حیله “.

این گزارش می افزاید یک از راهبردهای فرقه گرایی سفسطه در مبانی اعتقادی و مخلوط نمودن حقیقت و دروغ می باشد، تا به این وسیله خوراک فکری مسموم در اختیار مخاطب خود قرار داده و آنها را در اختیار افکار شیطانی خود قرار دهند، هر روز به شکلی و ظاهری جدید، چندی پیش خبری در بعضی از سایتهای خبری در خصوص فرقه انحرافی “مداد رنگی “، درج گردید و به گوشه هایی از افکار انحرافی این فرقه اشاره شد، آنچه که به نظر می آمد این بود که با توجه به محدود بودن دایره گسترش این فرقه شاید بررسی و کنکاش بیشتر به صلاح نبود.

ولی با خبرهای جدیدی که به دست آمده و اطلاعاتی که در خصوص افزایش دامنه فعالیت این فرقه موجود است بر آن شدیم تا بررسی دقیق، زوایای انحرافی آن را مورد نقد و بررسی قرار دهیم.

فرقه ای انحرافی “مداد رنگی ” در بدو امر با فعالیتهای مخفیانه در یکی از شهرستانهای اصفهان شکل گرفت. و یک تشکیلات مخفی برای خود فراهم نمود و جلسات منظم هفتگی را بر پا نمود، بنا بر اخباری که به دست آمده افراد کادر مرکزی این فرقه در حال برنامه ریزی برای گسترش آن در سطح استان و در مرحله بعد گسترش در سطح کشور می باشند.

عقاید انحرافی:
۱- اعضای شرکت کننده در جلسات مداد رنگی می توانند از لحاظ شرعی به دستورات، قران، تورات و انجیل عمل کنند! و هر سه کتاب کنونی را الهی و در یک سطح بدانند! عمل به هریک از آن سه اطاعت از خداوند محسوب می شود! در حالیکه همه علماء اسلام معتقدند که انجیل و تورات کنونی تحریف شده می باشند.

۲- تبلیغ پلورالیسم دینی (تکثر گرایی )و ترویج فرهنگ تسامح و تساهل در بین مسلمانان

۳- عدم نفرت به ظالمین و مغضوبین گذشته در تاریخ حتی افرادی مانند یزد بن معاویه!

۴- مداد رنگی ها به هیچ وجه نباید نگران اعمالی باشند که در گذشته انجام داده اند زیرا “گذشته ” گذشت و رفت!

۵- از جمله انحرافات این فرقه این می باشد که باید به هر گونه اعتقادات به اصطلاح دینی طبق تعریف خود خوانده این فرقه احترام گذاشت بر همین اساس از پیروان فرقه ضاله بهائیت حمایت می کنند.

۶- این فرقه برنامه ریزی خاصی جهت کار بر روی نوجوانان دارد، از این جهت می توان عنوان نمود که وحدت تاکتیکی خاصی با فرقه ضاله بهائیت دارد.

اینها تنها گوشه ای از انحرافات فکری این فرقه می باشد و از آنجا که پاسخ به افکار و اندیشه های انحرافای این فرقه برای کسانیکه اندکی علوم دینی را آموخته اند بسیار ساده و آسان می باشد لذا سران آن سعی می کنند مانع از ارتباط اعضایشان با نخبگان و عالمان دینی گردند تا با این کار از روحیه عوامانه اعضای خود کمال سوء استفاده را بنمایند و برای خود مریدانی تو خالی امّا حرف شنو را ساماندهی کنند که به یقین در آینده به عنوان یک نیروی جسمی و کارگر فیزیکی به درد بخور خواهند

مستجار mostajar

لینک کوتاه : https://mostajar.com/?p=1428

برچسب ها

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.