7

درباره ما

  • ۲۱:۰۸
  • ۱۲ دی ۱۴۰۰

درباره ما:

بسم الله الرحمن الرحیم

خداوند کریم پرچم پرافتخار اسلام عزیز را به دست پیامبر خاتم حضرت محمدبن عبدالله ص برافراشت ،واهل بیت طاهرین او با ایثار جان و مال و آبروی خویش در استواری این دین الهی همت والا مصروف کردند ،و امام خمینی ره درپایان قرن بیستم میلادی و چهاردهم شمسی قابل پیاده بودن این دین در عرصۀ اجتماع و زندگی را با انقلاب اسلامی به جهانیان اثبات نمود ، وامروز در مسیر انتظار منجی جهان هستی هر کس وظیفه دارد به قدرطاقت خویش آنچه می تواند در تحقق این آرمانهای مقدس تلاش نماید .

این پایگاه اطلاع رسانی با هدف کمک به بیداری دینی؛و تقویت بنیه های فکری جامعه و پاسخگویی به شبهات و سوالات موجود در جوامعِ تحت تأثیر نظام لیبرال دموکراسی ؛ ومردمی که از عواقب منفی مدرنیته رنج می برند توسط بخش خصوصی تأسیس و راه اندازی شده است .

معرفی صحیح دین مبین اسلام و مذهب حقۀ جعفری و دفاع از آرمانهای انقلاب اسلامی ومذهب حقۀ جعفری ودفاع از آرمانهای انقلاب اسلامی و امام خمینی ره از طریق مقالات تخصصی ، اخبار مرتبط ، بیان دیدگاههای فرهنگی ، علمی ، تربیتی، اخلاقی ، حکومتی ، مصاحبه ها معرفی کتب و بهره مندی از امکانات چند رسانه ای از اهداف این سایت می باشد.

بررسی مفهوم امام شناسی و معرفی امام نور و دفاع از مفهوم فوق و پی جویی مسیر انتظار تا ظهور و تشریح موضوع واقعی مهدویت از جمله اقداماتی است که درنظرگاه اجرایی مدیران سایت مدنظر قرار گرفته است .

درضمن به معرفی آثار نویسندگان و صاحبنظران نیز خواهد پرداخت .

جامعۀ هدف فرهیختگان ، صاحبنظران ، جوانان ، و کسانی خواهد بود که دغدغۀ فهمیدن وپاسخ گرفتن درآنان موج می زند .

برای رسیدن به هدف، از کلیۀ ابزارهامثل گفتگو ،طنزو کاریکاتور ، شعروادب، عکس و تصویر و فیلم، و موضوعات متفاوت در بخشهای اقتصادی، سیاسی،فرهنگی،علمی،اجتماعی و هنری بهره خواهد برد.

استفاده از انجمنهای تخصصی ،ارائۀمرجع غنی از انواع نرم افزارها با امکان دانلود آنها،ارسال کارت پستال ،پیامک وایمیل به اعضاء استفاده از Help online،ومشاورۀ رایگان اهداف اجرایی این سایت است .

دراین مسیر نیم نگاهی خواهدداشت به آنان که در دفاع مقدس هشت سالۀ ملت ایران حماسه آفریدندو در مقاومتهای اسلامی ومردمی سراسرجهان ایثارگرانه در میدان حضور دارند .

مستجار:

این پایگاه درتاریخ بهمن ماه ۱۳۸۹ه ش مصادف با سالگرد انقلاب اسلامی ایران به آدرس www.mostajar.ir با ظرفیت قابل قبولی فعالیت خود را آغاز کرده وامیداست درآینده بتواند پاسخگویی بخشی از نیازمندیهای فکری جامعه ومخاطبین عزیز باشد.خداوند تمامی کسانی که با دعا و مشارکتشان یاریمان می دهند موفق بدارد.

سردبیر:ا.م

مدیریت مطلب:م.م

مدیرفنی :م.ن

ارتباط باما:

m@mostajar.com

m@mostajar.ir

۰۹۱۲۴۳۴۳۷۹۸

موفق باشید!

www.mostajar.com

لینک کوتاه : https://mostajar.com/?p=780
  • دیدگاه‌ها برای درباره ما بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.