2

حرکت خزنده صهیونیستی

  • کد خبر : 1107
  • ۰۱ آبان ۱۳۹۰ - ۱۳:۰۴

   منطقه سلوان در نزدیکی مسجد الاقصی و در منطقه قدس شرقی واقع است. به دلیل موقعیت جغرافیایی بسیار حساسش این روزها مورد طمع صهیونیستها برای مصادره جهت الحاق به مناطق صهیونیست نشین متصل به مسجدالاقصی شده است. منطقه شیخ جراح، حی بستان از مهمترین مناطق سلوان محسوب می شوند. اخبار و گزارش ها حکایت […]

  

منطقه سلوان در نزدیکی مسجد الاقصی و در منطقه قدس شرقی واقع است. به دلیل موقعیت جغرافیایی بسیار حساسش این روزها مورد طمع صهیونیستها برای مصادره جهت الحاق به مناطق صهیونیست نشین متصل به مسجدالاقصی شده است. منطقه شیخ جراح، حی بستان از مهمترین مناطق سلوان محسوب می شوند. اخبار و گزارش ها حکایت از حرکت خزنده رژیم صهیونیستی در اخراج فلسطینی های این منطقه و مصادره املاکشان به نفع سازمانهای افراطی صهیونیستی دارد. برای اشنایی بیشتر با این منطقه و اینکه تا چه اندازه به مسجدالاقصی نزدیک است و چه آثار اسلامی در این منطقه وجود دارد سفری تصویری به کوچه پس کوچه های این منطقه تا مناره های مساجد حرم شریف قدس کرده ایم. در این سفر متوجه جزییات پروژه های صهیونیستی علیه منطقه سلوان خواهیم شد. با ما در این سفر همراه شوید:

  امروز می خواهیم شما را با یک سفر ویژه به منطقه سلوان ببریم.. تا بهتر کوی بستان همانجایی که در معرض تخریب قرار گرفته را بشناسیم… و با داستان کوی بستان بیشتر آشنا شویم..  

ابتدا از دیواره های غربی مسجدالاقصی به سمت منطقه جنوبی این مسجد حرکت می کنیم چه اینکه سلوان در منطقه جنوب غربی مسجد الاقصی واقع است.

طبیعی است که دراین منطقه (دیوارهای غربی ) شاهد عملیات بازسازی باشیم البته آنگونه که شهرداری صهیونیستی قدس و سازمانهای مافیای صهیونیستی مدعی شده اند.

 

 نگاه کنید به این تابلو که شهرداری قدس آن را نصب کرده است :

 

 

 طبیعی است که در طرف دوم از این مسیر ما شاهد تصویر دیواره های غربی قدس (مسجدالاقصی)هستیم. این ساختمانهایی که می بینید ساختمانهای موسوم به حاره الیهود است و همچنین گنبد سبز رنگ مسجد قبلی (مسجدی که قبله اول مسلمانان بود) که روبروی ما در این تصویر قابل مشاهده است:

الان این تصویر را ببینید… اینها همان حفاریهایی است که شهرداری قدس انجام داده است..{به بهانه وجود آثار یهودی.. البته آثار وجود دارد لیکن آثار اسلامی نه یهودی} و بطور معمول هرگز هیچ آثار یهودی که مربوط به دورانهای گذشته باشد در اینجا یافت نمی شود..! 

  طبیعی است پس ازاینکه  حفاری می کنند و باعث ریزش خانه های مجاور می شوند اقدام به نابودی اثار پیدا شده اسلامی می کنند تا هیچ نهاد اسلامی بعدها موفق به کشف این اثار نشود.. سپس مدعی میشوند که هیچ اثار اسلامی هم اینجا وجود ندارد! 

  درواقع این حفاریها اساس و پایه هایی محسوب می شوند برای طراح هایی که قرار است به زودی انجام گیرد.. به این معنی که نظام اسلامی قدس تغییر داده می شود تا بزودی آن را شهر داوود بسازند… با هم این تصاویر را می بینیم .. و پس از آن شما را به دیدن طرح هایی که آنان برای شهر آینده (مدینه داوود) برنامه ریزی کرده اند، دعوت می کنیم. 

به اثار اسلامی ای که در نتیجه این حفاریها یافت شده نگاه کنید.. این حفاریها در ابتدای منطقه سلوان در نزدیکی دیواره غربی مسجد الاقصی است.

 الان طرح هایی را می بینیم که اینها (صهیونیستها) بنا دارند در مکان هایی که حفاری کرده اند،  قرار دهند.

حفاریها و بازسازیها به بهانه بهبود وضعیت شهر آنگونه که اینها خوابش را دیده اند.. نگاه کنید چگونه  در کنار جاده دیوارهای فلزی ایجاد کرده اند و سپس بر روی این دیوارها تصاویری از آینده خیابان های سلوان  و مرکز شهر از بالا به تصویر کشیده اند..

  نگاه کنید به نقاشی هایشان و رویا هایشان :

  این درب یافا است آنگونه که آنها روایت می کنند.

 

  شهر داوود.. اورشالیم..!! 

 

  این مناظری که شما در تصویر می بینید آرزوهایی است که صهیونیستها سعی در تحقق و ساختش دارند.. بیش از این هم خواهید دید وقتی که به خود منطقه سلوان می رویم.

و اینها هم جزو همان آرزوهاست .

 

  آنچه اینجا به عبری نوشته شده را ترجمه می کنیم :

 

ترجمه متن عبرانی
(پارک شهر داوود)
“…شهر داود در واقع اصل و کانون قبلی  برای اورشالیم بود. شهری که ملک داوود آن را به عنوان پایتخت مملکت یکپارچه اسراییل برگزید و براین اساس برای نسل های آینده نیز مرکز ثقلی قرار گرفت. و درخلال قرنها و عصرها این تپه، شهر پادشاه شان و پیامبرشان بوده است. امروز از شهر داوود پرده برداری می کنیم، چهره دیوار آن را تغییر می دهیم ، آن را بزرگ می گردانیم و باغها و پارکهای این شهر را ایجاد می کنیم و سیستم مدرن ابهای آن را خواهیم ساخت…”

لینک کوتاه : https://mostajar.com/?p=1107

برچسب ها

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.