4

ابعاد توطئه صهيونيست‌ها براي تصاحب ثروت ثروتمندان

  • کد خبر : 884
  • ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۸
ابعاد توطئه صهيونيست‌ها براي تصاحب ثروت ثروتمندان
همان رودخانه اي كه لوكا به قتل رسيد

ماجرای مرگ مشکوک (لوکا) فرزند مسلمان مالک بزرگ‌ترین کارخانه‌ شراب ایتالیا

قديری ابيانه:كارشناس مسائل سياسی با اشاره به سفر لوكا به همراه ادواردو به ايران ابراز داشت: ادواردو در آن سفر به من گفت كه دوستش لوكا را تا مرز قبول اسلام آورده است، ولی نتوانسته او را مسلمان كند و درخواست كرد كه با او صحبت كنم.
قديری ابيانه:
ادواردو در آن سفر به من گفت كه دوستش لوكا را تا مرز قبول اسلام آورده است، ولی نتوانسته او را مسلمان كند و درخواست كرد كه با او صحبت كنم.
قديری ابيانه ادامه داد: در ملاقاتی در هتل آزادی تهران با او داشتم به اين نتيجه رسيدم كه او در كليات اسلام مشكلی ندارد، اما عاملی باعث می‌شود كه از پذيرش اسلام امتناع كند. با شناختی كه از تبليغات ايتاليا در مورد اسلام و حجاب و وضعيت زن در اسلام داشتم، متوجه شدم مشكل او فلسفه حجاب در اسلام است.
وی افزود: لذا در اين مورد با او صحبت كرده و فلسفه حجاب در اسلام و قوانين در مورد زن را تشريح كردم. اين مسئله برای لوكا كه از خانوادای بود كه از طريق پورنوگرافی و مشروبات الكلی به ثروت افسانه‌ای دست يافته بود، بسيار جذاب بود و بلافاصله مسلمان و شيعه شد.
اين دكترای علوم استراتژيك عنوان كرد: اما قرار شد اسلام آوردن خود را پنهان نمايد تا آسيبی به او نرسد.
كارشناس مسائل سياسی:
در ملاقاتی در هتل آزادی تهران با او داشتم به اين نتيجه رسيدم كه او در كليات اسلام مشكلی ندارد، اما عاملی باعث می‌شود كه از پذيرش اسلام امتناع كند. با شناختی كه از تبليغات ايتاليا در مورد اسلام و حجاب و وضعيت زن در اسلام داشتم، متوجه شدم مشكل او فلسفه حجاب در اسلام است.
وی در ادامه با اشاره به نحوه قتل لوكا تاكيد كرد: شباهت قتل هر دو نفر (ادواردو و لوكا) نشان می‌دهد كه قتل توسط يك گروه انجام شده است، با اين تفاوت كه لوكا از نظر جسمانی قوی‌تر از ادواردو بوده و مقاومت‌هايی از خود نشان داده است و زخم‌هايی بر بدن او مشاهده گرديده است كه پليس در صدد نسبت دادن آن به زخم‌های هنگام پرت شدن از پل است، حال آنكه اگر او خود را از پل پرت كرده بود، نبايد مسير راه پله به خون او آغشته باشد.
سفير سابق ايران در ايتاليا به ديدار چند سال قبل خود با لوكا در رم نيز اشاره‌ای كرد و بيان داشت كه لوكا در اين ديدار گفته بود عاشق اسلام است.
قديری ابيانه در پايان خواستار بررسی اين موضوع و پيگيری رسانه‌ای آن شد، تا مانند شهادت ادواردو به فراموشی سپرده نشود و در واقع مانع از سانسور خبری اين موضوع شد.
شايان ذكر است خبر درگذشت لوكا ۱۳ فروردين امسال (۸۶)در حالی كه جسد وی در زير پلی كشف شده بود، منتشر شد.

جراحات چند آمريكايي در رودخانه اي كه لوكا به قتل رسيد!

 

يك خبر روزنامه ايتاليايي ايل جورناله نشان مي دهد كه در محل رودخانه تراستوره (همان رودخانه اي كه لوكا به قتل رسيد) يك جوان آمريكايي كه با چند جوان آمريكايي ديگر كه به تازگي از آمريكا وارد ايتاليا شده بودند همراه بوده به شدت مجروح شده و در بيمارستان بستري شده است.

خبر روزنامه حكايت مي كند كه او در ساعت دو و نيم نصفه شب درگير شده است و اين در حالي است كه لوكا ساعت ۲ نيمه شب از منزلش خارج شده بود. روزنامه ايل جورناله تاريخ دقيقي از زخمي شدن آمريكايي مذكور ارائه نمي دهد اما آن را احتمالا بين چهارشنبه ۱۵ فروردين تا ۱۷ فروردين عنوان مي نمايد. اينكه تاريخ مشخص نشده است قابل توجه است.

در خبر قبلي ايل جورناله در مورد لوكا خبر از درگيري و جراحت لوكا و مرگ او در ساعت ۷ صبح ۱۳ فروردين مي دهد.

آيا اين آمريكايي ها ماموران سيا و موساد براي قتل لوكا بوده اند؟

آيا لوكا در هنگام مورد حمله قرار گرفتن با اينها از خود دفاع كرده و توانسته است آمريكايي ها را مضروب كند؟ لازم به ذكر است كه لوكا از نظر جسماني فردي قوي و ورزيده بود.

شايد آزمايش خون آمريكايي مجروح و خون هاي ريخته شده در محل قتل لوكا بتواتند پرده از حقايقي بردارد.

ارتباط درگيري آمريكايي ها و جراحاتشان با كشته شدن لوكا موضوعي است كه مي تواند مورد بررسي قرار گيرد.

قبلا براي ربودن يك مسلمان مصري الاصل در ميلان چندين مامور سيا دخالت كرده بودند

.

ابعاد توطئه صهيونيست‌ها براي تصاحب ثروت ثروتمندان مرگ‌‌و ميرهاي مشكوك در خانواده آنيلي احتمال توطئه صهيونيزم براي تصاحب ثروت اين خانواده را قوت مي‌بخشد.

سايت ادواردو با آدرس www.edoardo.ws در مطلبي در خصوص توطئه صهيونيسم براي تصاحب ثروت خانواده آنيلي به نقل از محمد حسن قديري ابيانه اظهار داشته است: مادر ادواردو و همچنين شوهر اول خواهر ادواردو يهودي بودند. عموي ادواردو در يك سانحه هوايي در سن ۳۶ سالگي فوت كرد و پسر عموي ادواردو نيز در سن ۳۶ سالگي بر اثر آن‌چه سرطان ناشناخته عنوان شد بدرود حيات گفت و خود ادواردو نيز در سن ۴۶ سالگي به شهادت رسيد كه به وي نسبت خودكشي دادند.

در ادامه مطلب آمده است: ادواردو مدت‌ها قبل از مرگ پسر عمويش گفته بود كه صهيونيست‌ها مرا به شهادت خواهند رساند و آن‌را به سانحه، بيماري يا خودكشي نسبت خواهند داد و عجيب است كه اين سه حالت در مورد او، عمو و پسرعمويش اتفاق افتاده است.

 

در بخشي از اين مطلب قديري به تحقيقات گسترده خود در اينترنت در مورد نظريه‌اش اشاره مي‌كند و مي‌افزايد: صهيونيست‌ها از دير باز سعي كرده‌اند تا بر تمركز ثروت در دست يهوديان و نيز كنترل افكار عمومي از طريق سلطه بر رسانه‌هاي گروهي به قدرت دست يابند و انصافا هم در هر دو مورد موفق بوده اند. خانواده آنيلي نيز به عنوان يك خانواده ثروتمند از توطئه‌هاي صهيونيزم در امان نبوده‌اند. يكي از راه هايي كه صهيونيست‌ها براي تمركز ثروت در دست يهوديان به كار مي برند اين است كه با برنامه‌ريزي دختران يهودي را در مسير مردان ثروتمند و مردان يهودي را در مسير زنان ثروتمند قرار مي دهند تا آشنايي و علاقه بين آنان ايجاد شده و منجر به وصلت گردد. در نتيجه اين وصلت فرزنداني به دنيا مي آيند كه از مادر يا پدر يهودي هستند. در نتيجه در طي چند ده سال عملا ثروت از طريق وراثت به يهودي‌زاده‌ها منتقل مي گردد.اينكه در كشور كاتوليكي مثل ايتاليا پدر ادواردو و خواهر ادواردو با افرد يهودي ازدواج كرده اند مي تواند نشانه اي بر اين مدعي باشد.

در بخشي از مطلب با اشاره به اين‌كه مسلمان شدن ادواردو باعث بر باد رفتن برنامه صهيونيست‌ها شد، عنوان شده است: ادواردو اگر مسلمان نشده بود بهترين مهره از نظر صهيونيست‌ها براي مديريت و مالكيت اين مجموعه بود. زيرا از نظر صهيونيست‌ها يهوديت از طريق خون مادر منتقل مي گردد و ادواردو در حقيقت از طريق مادر يك يهودي‌زاده بود. اما اين بخشي از توطئه است. بخش ديگر توطئه اين است كه با ازدواج يك يهودي با يك فرد ميلياردر، مرگ و مير در اين خانواده شروع مي شود. به نحوي كه در اثر اين مرگ و مير سهم ارث اين يهودي‌زاده ها افزايش مي يابد. درست سه روز بعد از مرگ پسر عموي ادواردو مديريت فيات به پسر خواهر يهودي‌زاده ادواردو منتقل مي‌شود و در حقيقت يك كودتاي بزرگ اتفاق مي افتد و آن اينكه مديريت بزرگترين مجموعه صنعتي و اقتصادي ايتاليا كه سالانه حدود ۶۰ ميليارد دلار درآمد دارد، از دست مسيحي ها خارج و به دست يهودي ها مي افتد. بدون اينكه مسيحي ها در ايتاليا حتي متوجه چنين مسئله‌اي شوند. با شهادت ادواردو نيز همه سهم طبيعي او از ارث پدر به خواهر او مي رسد و از طريق او بين فرزندانش از شوهران يهودي و مسيحي تقسيم مي گردد و نه تنها سهم ادواردوي مسلمان به او نمي رسد بلكه حداقل نيمي از آن نصيب فرزندان يهودي زاده خواهر ادواردو مي شود.

در بخش پاياني اين مطلب آمده است: لازم به ذكر است كه سال قبل پدر ادواردو بر اثر بيماري و كهولت فوت كرد. اطلاع صهيونيستها از وخامت حال پدر ادواردو شايد موجب تصميم صهيونيست‌ها در تسريع در به شهادت رساندن ادواردو شده باشد.

مستجار.mostajar

لینک کوتاه : https://mostajar.com/?p=884

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.