4

سقوط جمهوری اسلامی؟؟!!

  • کد خبر : 4061
  • ۱۳ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۸
سقوط جمهوری اسلامی؟؟!!

از نخستین روز شکل گیری نظام جمهوری اسلامی ایران تا امروز، دشمن ترین دشمنان ملت ایران و مستکبرین جهان در برابر آن قد علم کردند و با طراحی نبردهای نظامی، سیاسی، امنیتی، اقتصادی و فرهنگی، به دنبال تضعیف و نابودی آن نظام الهی بودند. سال ۵۸ قرار بود جمهوری اسلامی با رمز “خودمختاری خلقها” سرنگون […]

از نخستین روز شکل گیری نظام جمهوری اسلامی ایران تا امروز، دشمن ترین دشمنان ملت ایران و مستکبرین جهان در برابر آن قد علم کردند و با طراحی نبردهای نظامی، سیاسی، امنیتی، اقتصادی و فرهنگی، به دنبال تضعیف و نابودی آن نظام الهی بودند.
سال ۵۸ قرار بود جمهوری اسلامی با رمز “خودمختاری خلقها” سرنگون بشود …

سال ۵۹ صدام با رمز “فتح ۳ روزه” به دنبال سقوط جمهوری اسلامی بود …

سال ۶۷ مجاهدین با رمز “امروز مهران فردا تهران” خواب براندازی می‌دیدند …

… رمزها آمد و رفت تا سال ۸۸ که قرار شد با رمز “یاحسین میرحسین” دفتر جمهوری اسلامی بسته شود …

و امروز با رمز “مهسا امینی” برای نابودی جمهوری اسلامی تجمعات ۲۰۰ نفره برپا کرده‌اند …

گام اول دشمن، غائله آفرینی در کردستان بود. در این دوران پاسداران، ارتشی ها، بسیجیان و روحانیون را اسیر می کردند، با چاقو تمام بدنشان را مجروح می نمودند و سپس در دیگ آب جوشی که در آن نمک می ریختند، می سوزاندند و یا در جلوی پای عروس و داماد کومله و دموکرات ذبح می کردند. رزمندگان کرد و فارس را به رگبار می بستند و با بی رحمی تمام به شهادت می رساندند. در آن روز برخی تصور می کردند کار نظام تمام است، اما تقدیر الهی بر استمرار انقلاب اسلامی و حفظ نظام جمهوری اسلامی ایران بود.

گام دوم دشمن، گسترس غائله ها در تبریز و قم و آمل و اهواز و سیستان و بلوچستان بود. این گام نیز برای دشمن سود چندانی نداشت و هرگز به هدف نرسید.

گام سوم دشمن، نفوذ افرادی در دولت موقت و هماهنگی با سفارت امریکا در تهران، برای براندازی بود که با تسخیر لانه جاسوسی و افشای طرح دشمن با هدف انحلال مجلس خبرگان و کودتای نرم، سرانجامی نداشت.

گام چهارم دشمن، نفوذ دادن بنی صدر در ارکان حاکمیت و قوه مجریه بود. وی تمام توان خود را به کار بست، تا بلکه بتواند نظام جمهوری اسلامی ایران را از مسیر اصلی خارج کند که با درایت امام خمینی ( ره ) و همت ملت ایران شکست خورد و از ایران فرار کرد.

گام پنجم دشمن، تقویت جبهه نفاق به سرکردگی مسعود رجوی بود. او با فرمان ترور و بمب گذاری در مراکز حساس کشور و اعلام جنگ مسلحانه علیه نظام، هزاران نفر را ؛ از زن و مرد و کودک و جوان، ناجوانمردانه کشت و از هر اقدام دشمنانه ای دریغ نکرد، لکن نتیجه ای جز فرار و شکست نداشت.

گام ششم دشمن، طراحی کودتا و کشتن امام خمینی ( ره ) بود، که این حرکت نیز با رسوایی همراه شد.

گام هفتم دشمن، تحریک صدام و حزب بعث عراق، برای حمله نظامی به ایران بود. یک جنگ نابرابر را به مدت هشت سال، بر ملت ایران تحمیل کردند. در این جنگ تمام دنیا با صدام بود. تمام امکانات را در اختیار او گذاشتند. از عراق حمایت همه جانبه کردند. در حالیکه ما در تحریم بودیم. بسیاری از تجهیزات نظامی را نداشتیم. حتی سیم خاردار به ما نمی دادند. رزمندگان ارتشی، سپاهی و بسیجی ما را با وحشیانه ترین شیوه و شکنجه می کشتند. در اسارتگاه ها حتی به آنان دارو و غذا نمی دادند. لکن پیروز این میدان جمهوری اسلامی ایران بود.

گام هشتم دشمن، آغاز یک نبرد گسترده فرهنگی، برای زدن ریشه باور ملت ایران بود. از هر ابزاری برای به فساد کشاندن زن و مرد ایرانی و خصوصا جوان ایرانی بهره گرفتند، ضربه هایی زدند، اما هرگز به هدف نرسیدند و ملت ایران با همان نگاه دیروز، حتی قوی تر در همه عرصه ها درخشید.

گام نهم دشمن، طراحی فتنه های ده ساله بود. فتنه منتظری، فتنه ۷۸، فتنه ۸۸، و فتنه های کوتاه مدت بین فتنه ای. دشمن؛ در این فتنه ها با نفوذ بر روی افکار برخی از خواص، به دنبال اختلاف اندازی در حاکمیت بود. این فتنه ها نیز با درایت امام خمینی ( ره ) و امام خامنه ای و با حضور گسترده مردم در صحنه انقلاب، خنثی شد.

گام دهم دشمن، طرح محاصره ایران، با حمله نیروهای ائتلاف به سرکردگی امریکای جهان خوار به افغانستان و عراق بود. این طرح به ضرر دشمن تمام شد و به اعتراف سران فتنه، آنها هزینه کردند و جمهوری اسلامی در منطقه قدرت گرفت.
گام‌ یازدهم دشمن، طرح داعش سازی و حمله داعش به سوریه و عراق، با هدف تخریب حرم اولیای الهی، و سپس کشاندن جنگ به درون ایران اسلامی بود. این تلاش مذبوحانه دشمن نیز به شکست و نابودی داعش منتهی شد و به افزایش قدرت منطقه ای جبهه مقاومت انجامید.

گام دوازدهم دشمن، تشدید تحریم اقتصادی، با هدف فشار مالی بر خانوارهای ایرانی بود. دشمن تلاش کرد چنین وانمود کند که هزینه تسلیم در برابر امریکا، از هزینه مقاومت کمتر است؛ اما ملت ایران در تجربه ای چهل و چند ساله یافته بود که نتیجه مقاومت در برابر دشمن، پیروزی قطعی است. این طرح دشمن نیز به نتیجه نرسید.

گام سیزدهم دشمن، فتنه های کوتاه، کوتاه، به بهانه های خودساخته، مثل فتنه همین روزها، به بهانه دفاع از یک زن است. طرحی که بارها با کشته سازی از سوی دشمن دنبال شده و شکست خورده است. مردم ما دیگر با این طرح های سوخته شده فریب نمی خورند.

دشمن احمق هنوز بعد از چهل و چند سال نفهمیده که نباید با دم شیر بازی کند. از دشمن احمقی که در سال ۸۸ با سوزاندن قرآن و حمله به فرهنگ عاشورا، مزه شکست را چشید و نفهمید که از کجا خورد، دور از انتظار نبود که در این روزها باز دستور قرآن سوزی و اهانت به اولیای الهی را بدهد! این دستور نشانه اوج حماقت و نفهمی امریکایی ها و انگلیسی هاست. این بار خیلی زود، خود را لو دادند.

دشمن احمق بداند که جنگ با قرآن، جنگ با خداست. جنگ با اولیای الهی و مسجد، جنگ با خداست، و این یعنی شروع جنگی که پایانش نابودی دشمن خداست. جمهوری اسلامی با این طرح های احمقانه شکست نمی خورد، بلکه ملت ها به واقعیت استکبار واقف می شوند و آنان نیز در کنار ملت ایران قرار می گیرند.

در دوران جنگ هشت ساله، فقط سوریه و لیبی در کنار ایران بودند؛ اما امروز قدرت منطقه ای ایران بسیار بیشتر از دیروز است. آینده از امروز قدرتمندتریم؛ چون با طرح های احمقانه دشمنمان، ما قوی تر خواهیم شد.
اما اگر هیچ کس نداند، اربابان انگلیسی و آمریکایی براندازان می‌دانند که جمهوری اسلامی قابل براندازی نیست!

در سایه لطف خدا و به برکت خون شهدا و با جهاد مومنان گمنام، جمهوری اسلامی با اقتدار بیشتر باقی خواهند ماند تا صبح ظهور …

یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره ولو کره الکافرون!

لینک کوتاه : https://mostajar.com/?p=4061

برچسب ها

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.