3

سؤ استفاده ازظهور منجی

  • کد خبر : 1409
  • ۰۳ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۰:۳۰

        غربي‌ها با توجه به كتب مقدسشان از اين موضوع كه در آينده شخصي از ميان مسلمانان قيام خواهد كرد كه زمين را از ظلم و ستم و ناپاكي ها پاك خواهد كرد باخبر مي باشند و براي جلوگيري از اين اتفاق و راه اندازي حكومت جديد جهاني به مبارزه با فرهنگ […]

 

 

 

 

غربي‌ها با توجه به كتب مقدسشان از اين موضوع كه در آينده شخصي از ميان مسلمانان قيام خواهد كرد كه زمين را از ظلم و ستم و ناپاكي ها پاك خواهد كرد باخبر مي باشند و براي جلوگيري از اين اتفاق و راه اندازي حكومت جديد جهاني به مبارزه با فرهنگ مهدويت و شيعه پرداخته اند.

 

در اكثر فيلم هايي كه در هاليوود ساخته مي شود سعي بر اين دارند تا ذهن بيننده را براي برپايي جنگ بزرگ آرماگدون آماده سازند واين موضوع را كه اين جنگ مقدمه ظهور مجدد مسيح مي باشد به بيننده مي فهمانند.

در اين مطلب ابتدا نگاهي به موضوع آرماگدون خواهيم داشت. آرماگدون در واژه نامه هاي آمريكايي به نبرد نهايي حق و باطل در آخرالزمان ترجمه شده است. مسيحيان صهيونيست ابداع كننده و مبلغ واقعه آرماگدون مي باشند. آرماگدون نام تپه اي در شمال فلسطين است. بنابر اعتقادات آنها اين جنگ مقدمه ظهور مجدد مسيح است يعني بايد جنگ بزرگ هسته اي درجايي ميان اردن و فلسطين به نام آرماگدون انجام شود پس تا قبل از برپايي جنگ بايد اعراب مسلمان( كه طرف اصلي جنگ هستند) را تضعيف و حمايتهاي مالي و سياسي و نظامي گسترده اي از اسرائيل شود زيرا كه معتقدند كه حق الهي و قانوني يهوديان مي باشد كه به سرزمين اسرائيل برگردند.

به اعتقاد آنها در اصل، شرط بازگشت مسيح بر پايي مملكت بزرگ اسرائيل و ساخت مجدد هيكل سليمان برجاي مسجد الاقصي است. با توجه به اين اعتقادات است كه حمايت هاي بي شمار آمريكا رادرعرصه هاي مختلف بخصوص نظامي و سياسي از اسرائيل مشاهده مي كنيم. روهرحسيون سناتور كنگره آمريكاي در سال ۱۹۸۱ در نشست صهيونيست ها مي گويند: ( آمريكا به خاطر اين با بركت است كه ما يهوديان پناهنده به كشورمان را پذيرفتيم و به آنان احترام مي گذاريم و از اسرائيل دفاع مي كنيم. زيرا به حق اسرائيل در سرزمين فلسطين اعتراف كرديم). به اعتقاد مسيحيان صهيونيست براي ظهور مجدد مسيح به زمين بايد به وسيله پروتستانها حوادثي به وقوع انجامد تا مسيح دوباره ظهور كند. مثلابايد يهوديان از تمام جهان به فلسطين آورده شوند و كشور اسرائيل از رودخانه نيل تا رود فرات بنا گردد. يهوديان بايد بناي مسجد الاقصي و صخره در بيت المقدس را نابود كنند و به جاي آن معبد سليمان را بنا كنند زيرا در جنگ آرماگدون زماني كه ضد مسيح در حال دستيابي به پيروزي است مسيح ظهور كرده و ضد مسيح را به كمك مسيحيان شكست مي دهد و حكومت جهاني خود را به مركزيت بيت المقدس در معبد ساخته شده راه اندازي مي كند.

 

به اعتقاد آنها قبل از ظهور دوباره مسيح، صلح در جهان هيچ معني ندارد و مسيحيان براي تسريع در ظهور مسيح بايد مقدمات جنگ آرماگدون و نابودي جهان را فراهم نمايند.

در تلمود اين موضوع را مي بينيم كه آمده است

( از زمين خوشه هاي گندمي كه دانه هر يك از آنها به اندازه سرگين بزرگ گاوهاست روييد شود. در آن موقع حاكميت به يهود باز خواهدگشت و تمام ملل به خدمت آن مسيح( يهودي) درخواهند آمد و مقابل او سر فرود خواهند آورد. در آن ايام هريهودي دوهزار وهشتصد بنده خواهد داشت كه به او خدمت مي كنند و سيصد خانه خواهند داشت كه برآنها حاكم خواهند بود …. اما مسيح ظهور نخواهد كرد مگر پس از غلبه بردولت اشرار- پيش از آنكه يهود كاملابر تمام ملل استيلايابد و حاكم شود- بايد جنگي برافروخته شود كه طي آن يك سوم جهانيان از بين بروند).

آنها تلاش دارند اين اصل را وارد ايمان ملت آمريكا كنند كه حمايت وتائيد اسرائيل مسئله اختياري نيست بلكه خواسته الهي است و ايستادگي در مقابل اسرائيل ايستادگي در مقابل خداست كه خشم و غضب وي را به همراه خواهد داشت. و بالاخره تمامي اين كارها براي اين است كه مردم را براي برپايي جنگ بزرگ هسته اي در آرماگدون آماده سازند.

آرماگدون به طور كلي عقيده اي كاملاصهيونيستي مي باشد و درباره اين موضوع در قرآن سخني نيامده است وانديشه اسلامي نمي باشد و به عقيده خودشان زمان وقوع آن بعد ازانجام دو كار مي باشد؛

۱) تجديد بناي معبد سليمان كه نماد حكومت جهاني دولت يهود است.

۲) تولد گوساله سرخ موي كه براي بناي معبد و پيش از شروع عمليات ساخت لازم است مراسم تطهير انجام شود وبراي انجام آن مي بايست گوساله اي سرخ موي قرباني گردد.

اما با توجه به اينكه گفتيم از آرماگدون در قرآن حرفي نيامده است و انديشه اي صهيونيستي مي باشد ودر اسلام و در روايات خبر از جنگي داده شده كه در آينده برپا مي شود و به نام قرقيسيا مشهور مي باشد. ( كتاب الغيبه) {ميسر از امام باقر (ع) كه نقل كرده كه فرموده اند: اي ميسر از اينجا تا قرقيسيا چقدر راه است؟ عرض كردم همين نزديكي ها در ساحل فرات قرار دارد. پس فرمودند: اما در اين ناحيه واقعه اي اتفاق مي افتد كه اززماني كه خداوند متعال آسمانها و زمين را آفريده بي سابقه بوده چنانكه تا وقتي آسمانها و زمين برپا هستندواقعه اي همچون آن اتفاق نخواهد افتاد. سفره اي است كه درندگان زمين و پرندگان آسمان از آن سير مي شوند.}

از امام صادق (ع) نقل شده است كه فرمود:

{ حادثه قرقيسيا همان حادثه بزرگي است كه پيش از ظهور حضرت مهدي رخ مي دهد و از آنجا كه اين حادثه به سفياني ارتباط دارد و سفياني از علائم حتمي ظهور امام مي باشد، وقوع اين حادثه حتمي است}

در روايت ديگري از پيامبر اكرم(ص) نقل شده است كه فرمودند: { فتنه اي به پا مي شود و به دنبال آن فتنه اي ديگر برمي خيزد. فتنه اولي درمقايسه با دومي همانند تازيانه خوردن در مقايسه با ضربات لبه تيز شمشير است. پس فتنه اي پديد مي آيد كه همه محرمات در آن حلال شمرده مي شود.

آن گاه خلافت به بهترين مردم روي زمين مي رسد در حالي كه او در خانه اش نشسته باشد}.

امام باقر (ع) درباره قرقيسيا در روايت ديگري مي فرمايند: همانا واقعه اي براي فرزندان عباس و مرواني در قرقيسيا روي خواهد داد كه پسرنوجوان در آن پيشامد پير گردد و خداوند هرگونه ياري از ايشان برگيرد و به پرندگان آسمان و درندگان زمين الهام كند كه از گوشت تن ستمگران خودرا سير كنيد. سپس سفياني خروج خواهد كرد. در روايت ديگري امام باقر(ع) به ارتباط نبرد قرقيسيا وخروج سفياني اشاره كرده ومي فرمايند: {سپاهيان سفياني از قرقيسيا عبور خواهند كرد ودر آنجا به نبرد خواهند پرداخت. سپس صد هزار نفر از ستمگران در آنجا به قتل خواهند رسيد. آن گاه سفياني سپاهي را به سوي كوفه روانه مي سازد كه تعداد آنها به هشتاد هزار نفر مي رسد}.

قرقيسيا در شمال سوريه در محل التقاي رود حابور با فرات قرار دارد و به نظر مي رسد با توجه به روايات وقتي كه نيروهاي ايراني و زمينه سازان ظهور به سوي سوريه و قدس حركت مي كنند درراه عراق جنگ قرقيسيا رخ خواهد داد و شايد دليلش پيدا شدن گنجي در فرات باشد كه لشكر سفياني در آنجا با سپاهيان ما درگير مي شود. اين نكته درباره گنج بايد گفته شود كه قرقيسيا از منابع نفتي چندان دور نيست و امكان دارد سر همين درگيري ايجاد شود.

به نظر نمي رسد كه قرقيسيا همان جنگ آرماگدون باشد و بسيار با هم تفاوت دارند و ما با توجه به روايات به اين جنگ{ قرقيسيا} اعتقاد داريم و آرماگدون را انديشه اي صهيونيستي مي دانيم كه ساخته ذهن مسيحيان صهيونيست براي مبارزه با مسلمانان و برپايي حكومت جديد جهاني مي باشد. به هر حال با توجه به روايات آمده بايد در آينده جنگي درگير كه واز مقدمات ظهور حضرت مهدي(عج) مي باشد. {از امام جعفر صادق(ع) نقل شده كه مي فرمايند: پيش از ظهور قائم دو نوع مرگ خواهد بود؛ مرگ سرخ ومرگ سفيد به گونه اي كه از هر هفت نفر پنج نفر مي ميرند مرگ سرخ با شمشير( جنگ ) و مرگ سفيد وبا است.}

در روايت ديگر از امام سجاد (ع) داريم كه مي فرمايند: اختلاف دو گروه از غير عربها در مورد يك كلمه خواهد بود و به خاطر آن خون هاي بسياري ريخته خواهد شد و هزاران هزاران هزاران نفر كشته مي شوند. پس وقوع چنين جنگي حتمي مي باشد . موضوع آرماگدون همان طور كه گفتيم انديشه اي كاملاصهيونيستي مي باشد و در روايات ما از چنين جنگي سخن نيامده است. گفتيم كه غربيها به اين موضوع كه شخصي در آينده ظهور مي كند و زمين را ازظلم وبدي پاك مي كند خبر دارند ودر كتاب مقدسشان به اين موضوع اشاره شده است و پيروان هر دين به نوعي به وجود منجي موعود اعتقاد دارند. اما از آنجا كه مسيحيان صهيونيست( يهوديان) خود را قوم برگزيده خداوند مي دانند دنبال برپايي يك دولت جهاني هستند و براي رسيدن به اين هدف مجبورند چنين جنگي را به صورت خيلي گسترده راه بيندازند تا در آن مخالفان خود را نابود كنند. 

mostajar

لینک کوتاه : https://mostajar.com/?p=1409

برچسب ها

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.